قوانین خرید از دیجی شفا

قوانین خرید از دیجی شفا

قوانین جمهوری اسلامی ایران
برای تمام مشتریان عزیز سایت دیجی شفا ، قابل ذکر است که تمامی فعالیت های این سایت تحت قوانین و شرایط جمهوری اسلامی ایران ، تجارت الکترونیک و حقوق مصرف کنندگان می باشد .
ارتباطات بین مشتری و دیجی شفا
روش هاس ارتباط با مشتری در مجموعه دیجی شفا شامل تماس تلفنی، ارسال ایمیل و ارسال پیامک می شود. در هر خرید شما از سایت دیجی شفا ، جزئیات مربوط به ارسال محصول توسط تماس تلفنی و یا ارسال پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. همچنین اگر شما در خبرنامه دیجی شفا عضو شوید ، هر بار که مطلبی جدید در سایت قرار می گیرد برای شما ایمیلی ارسال خواهد شد که شما می توانید به راحتی این عضویت در خبرنامه را لغو کنید در هر بار که ایمیل ارسال شود گزینه‌ای در پایین صفحه موجود می باشد که در مورد تمایل شما به دریافت خبرنامه سوال می‌کند و شما با پاسخ نه به این سوال می‌توانید عضویت خبرنامه را لغو کنید .
اطلاعات موجود درباره محصولات ، مقالات و دستور تهیه
لازم به ذکر است تمام اطلاعات موجود در صفحه‌ی محصولات اطلاعات درج شده در بروشور محصول ، توضیحی است که خود تولید کننده در مورد محصولش در اختیار ما قرار داده است وسایت دیجی شفا بدون کوچکترین تغییری (مگر آن‌که جنبه‌ی تبلیغاتی و توصیه‌ای مانند تضمین‌ها و.. داشته باشد) در صفحه محصول آورده شده است . این توضیحات به هیچ وجه جنبه‌ی مشاوره‌ای ندارد و خریداری می‌بایست اطلاعات کافی از متخصصان امر در این زمینه به دست آورده باشد . اطلاعات مربوط به گیاهان دارویی نیز همگی از چندین مرجع معتبرچاپ شده در انتشارت معتبر کشوری ( کتاب‌هایی مثل دمنوش ها و سردنوش های گیاهی از دکتر محمد دریایی ، ) بدون کلمه‌ای تصرف آورده شده . این مورد درباره مقالات ، دستورها نیز صدق می‌کند. به طور کلی سایت دیجی شفا ، به هیچ عنوان تولید کننده محتوا نمی باشد و تمام اطلاعات را از منابع معتبر جمع آوری کرده و در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد . همچنین لازم به ذکر است تمام حقوق معنوی این اطلاعات ، تصاویر و… در اختیار سایت دیجی شفا می باشد هرگونه استفاده از این مطالب بدون ذکرمنبع شرعا و قانونا درست نمی‌باشد .
خسارت محصول در حمل و نقل
دیجی شفا ، تمام سعی را بر این دارد که بسته بندی و ارسال محصولات با دقت و احتیاط کامل انجام بپذیرد . اما اگر به هر دلیلی توسط شرکت حمل کننده خسارتی به آن وارد گردد شرکت دیجی شفا خود را موظف به پیگیری آن می‌داند و در صورت رضایت مشتری محصول دوباره برایشان ارسال خواهد شد یا اینکه وجه پرداختی به حساب مشتری از طرف سایت دیجی شفا بازگشت داده خواهد شد . نکاتی در مورد بازگشت وجه به مشتری اگر در زمان خرید محصولی ، به دلایل نقص فنی یا به اشتباه همکاران ما ، خریداری شد ولی موجودی وجود نداشت ، سایت دیجی شفا خود را موظف می داند که یا محصولی دیگر به انتخاب مشتری برایشان ارسال شود یا اینکه وجه به آن‌ها بازگرداننده شود . در صورت بروز این مشکل همکاران ما به سرعت با شما تماس خواهند گرفت . اگر در محصول خریداری شده که به دست مشتری رسیده است ، با تصویر ، قیمت و اطلاعات آن مطابقت نداشته باشد سایت دیجی شفا محصول را با هزینه خود برمی‌گرداند و در صورت تمایل مشتری ، یا محصول دوباره ارسال می‌شود یا وجه به مشتری بازگردانده می شود . این شیوه در مورد مشکلاتی نظیر تاریخ انقضا نیز صدق می‌کند . لازم به ذکر است اگر محصول دچار این مشکلات نباشد ، پس گرفتن آن نیز ممکن نیست . پس لطفا در انتخاب محصول مورد نظرتان نهایت دقت را به عمل آورید . ما پایه‌ی کارمان را بر اعتماد بر مشتری قرار داده‌ایم .
مراحل بعد از خرید
در تهران : اگر در تهران شما محصولی را خریداری کنید ، همکاران ما به سرعت با شما تماس می گیرند تا زمان مناسب برای ارسال از سوی شما تعیین گردد و پس از آن مرسوله شما ارسال خواهد گشت. در شهرستان : اگر در شهرستان محصولی را خریداری کنید ، همکاران ما به سرعت به وسیله تلفن یا پیامک با شما تماس می‌گیرند و نحوه ارسال را به شما اطلاع می‌دهند. در صورت خرید با پست نیز کد رهگیری مرسوله برای مشتری پیامک می شود . لازم به ذکر است در هر دو مورد تهران و شهرستان ، در ساعات اداری انجام می‌پذیرد . اگر شما در ساعات اداری خرید کنید مراحل ارسال در همان روز انجام خواهد شد اگر در ساعات غیر اداری باشد ، در اولین روز کاری مراحل ارسال انجام خواهد شد.
قیمت گذاری
اکثر محصولات در سایت دیجی شفا دارای قیمت مصرف کننده می‌باشند که دقیقا همان قیمت در سایت درج می شود و در اختیار مشتری قرار می گیرد . لازم به ذکر است اگر شرکت تولید کننده قیمت محصول را تغییر دهد ما نیز در سایت آن را تغییر خواهیم داد و از این رو سایت دیجی شفا در رشد و کاهش قیمت هیچ گونه دخل و تصرفی ندارد . محصولاتی که دارای قیمت مصرف کننده نیستند ، با سود کاملا منصفانه محاسبه می‌شوند به طوری که در ۹۰ درصد مواقع از قیمت بازار پایین تر می‌باشد .
ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادها
در قسمتی پایینی صفحه معرفی محصولات قسمتی برای ارسال نظرات وجود دارد ، از آن جایی که در سایت دیجی شفا برای سهولت خرید ، نیاز به ثبت نام و … نمی‌باشد هر شخصی می‌تواند در این قسمت نظر خود را در مورد محصولات درج نماید . سایت دیجی شفا این حق را برای خود قائل می‌باشد تا نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قانونی را جهت حضور در صفحه محصولات تایید ننماید. در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد، انتقاد، شکایت و یا پرسشی کاربران گرامی می توانند با مراجعه به بخش تماس با موضوعات مربوطه را ثبت و ارسال نمایند و کارشناسان دیجی شفا در اسرع وقت جهت رفع سوالات و مشکلات با شما تماس خواهند گرفت.