روش های ارسال

روش های ارسال

ارسال رایگان دیجی شفا برای خرید های بالاتر از ۱۰۰ هزار تومان در شهر تهران

در صورتیکه ساکن شهر تهران هستید و خریدی بالای ۱۰۰ هزار تومان انجام دهید هزینه ارسال برای شما رایگان خواهد بود و بسته شما توسط مامورین توزیع دیجی شفا تحویل شما می گردد. در صورتیکه خرید خود را در بین روزهای شنبه تا چهارشنبه انجام دهید بسته شما در تهران همان روز به دست شما خواهد رسید (ارسال دیجی شفا هر روز به غیر از روزهای تعطیل و جمعه بین ساعت ۱۰ تا ۱۹ صورت می پذیرد.) درصورتیکه در روز جمعه خرید نمایید بسته شما در روز شنبه کاری به دست شما خواهید . توجه نمایید این نوع ارسال فقط شامل شهر تهران و محدوده هایی که در داخل شهر تهران می باشند می شود و سایر شهرها و شهرک های اطراف تهران که جزو استان تهران می باشند ولی در محدوده داخلی شهر تهران قرار ندارند مانند شهریار، لواسان، شهرری و… شامل این سرویس نشده و بسته آن ها از طریق پست ارسال می گردد.

ارسال عادی دیجی شفا در شهر تهران

در صورتیکه ساکن شهر تهران هستید و خریدی زیر ۱۰۰ هزار تومان انجام دهید مشمول ارسال عادی دیجی شفا به مبلغ ۹۰۰۰ هزار تومان خواهید شد و بسته شما توسط مامورین توزیع دیجی شفا تحویل شما می گردد. در صورتیکه خرید خود را در بین روزهای شنبه تا پنجشنبه انجام دهید بسته شما همان روز  به دست شما خواهد رسید (ارسال دیجی شفا هر روز به غیر از روزهای تعطیل و جمعه و بین ساعت ۱۰ تا ۱۹ صورت می پذیرد.) درصورتیکه در روز جمعه خرید نمایید بسته شما در روز شنبه کاری به دست شما خواهید رسید. توجه نمایید این نوع ارسال فقط شامل شهر تهران و محدوده هایی که در داخل شهر تهران می باشند می شود و سایر شهرها و شهرک های اطراف تهران که جزو استان تهران می باشند ولی در محدوده داخلی شهر تهران قرار ندارند مانند شهریار، لواسان، شهرری و… شامل این سرویس نشده و بسته آن ها از طریق پست ارسال می گردد.

ارسال به سایر استان ها و شهرستان ها
ارسال به سایر استان ها و شهرستان ها به جز شهر تهران به سه طریق زیر صورت می گیرد که شما می توانید در هنگام خرید به انتخاب خود یکی از این موارد را انتخاب نمایید:

پست سفارشی:
هزینه این پست برای تمامی شهرها و مناطق ۷۰۰۰ هزار تومان است و بسته شما بین ۳ تا ۷ روز کاری به دست شما می رسد. توجه نمایید که این ۳ تا ۷ روز پس از تحویل بسته از سوی دیجی شفا به شرکت پست می باشد و دیجی شفا نیز بسته های شما را روز بعد از سفارش تحویل پست می دهد.

پست پیشتاز:
هزینه این پست برای تمامی شهرها و مناطق ۱۱۰۰۰ هزار تومان است و بسته شما بین ۲ تا ۳ روز کاری به دست شما می رسد. توجه نمایید که این ۲ تا ۳ روز پس از تحویل بسته از سوی دیجی شفا به شرکت پست می باشد و دیجی شفا نیز بسته های شما را روز بعد از سفارش تحویل پست می دهد.

تیپاکس
هزینه تیپاکس برای تمامی شهرها و مناطق ۱۶۰۰۰ هزار تومان است و بسته شما بین ۱ تا ۲ روز کاری به دست شما می رسد. توجه نمایید که این ۱ تا ۲ روز پس از تحویل بسته از سوی دیجی شفا به شرکت تیپاکس می باشد و دیجی شفا نیز بسته های شما را در روزهای زوج هر هفته تحویل تیپاکس می دهد. توجه نمایید نمایید تیپاکس در تمامی شهرها شعبه ندارد و فقط در برخی از شهرها شعبه دارد در صورتیکه از بودن شعبه تیپاکس در شهر خود اطمنیان ندارید موارد دیگر را جهت ارسال انتخاب نمایید. در غیر اینصورت پس از ثبت سفارش از سوی دیجی شفا با شما تماس گرفته خواهد شد که در صورت تمایل با پست پیشتاز بسته شما ارسال گردد و ما به التفاوت وجه به حساب شما بازگردانده شود و یا اینکه بسته شما به نزدیک ترین شهر دارای تیپاکس ارسال شده و از آنجا از طریق پیک و یا آژانس بسته شما برایتان ارسال شود و یا خود شما به صورت حضوری به شعبه تیپاکس در شهر مجاور مراجعه کرده و بسته خود را تحویل بگیرید. تیپاکس در شهرهای زیر شعبه دارد:

شعب شهر های نزدیک:

ابهر و خرمدره

آستارا

آباده

آمل

اراک

اردبیل

ارومیه

اسدآباد

اصفهان مرکزی

۱ اصفهان

۱ تبریز

۲ تبریز

۳ تبریز

تنکابن

چالوس

چابهار

خرم آباد

خمینی شهر

دامغان

دلیجان

شاهرود

شاهین شهر

شوشتر

شهرضا

شهر کرد

شهر صنعتی البرز

شیراز فردوسی

شیراز ملاصدرا

شیراز هایپراستار

شیراز پارامونت

گرگان

گنبد

لاهیجان

لنگرود

مراغه

مرودشت

مشهد امام رضا

مشهد الماس شرق

مشهد سناباد

مشهد استقلال

۲ اصفهان

۳ اصفهان

۴ اصفهان

اصفهان سروش

اصفهان فیض

انزلی

اهواز

بابل

بابلسر

بروجرد

دورود

دزفول

رامسر

۱ رشت

۲ رشت

رفسنجان

رودسر

زرین شهر

زرند

زنجان

شیراز شهرک صنعتی

صومعه سرا و فومن

عسلویه

علی آباد

قائمشهر

قروه

قزوین

قشم

قم

کاشان

مشهد ثامن الائمه

مشهد شهرک صنعتی توس

ماهشهر

ملایر

مهاباد

بروجن

بناب

بهشهر

تاکستان

تالش

تبریز سرپرستی

سبزوار

سمنان

سنندج

کرج فردیس

کردکوی

کرمان

کرمانشاه

نیشابور

ورامین

همدان

یزد

شعب شهرهای دور

آبادان

اسلام آباد غرب

ایلام

بجنورد

برازجان

بندرعباس

بم

بوشهر

بهبهان

بیرجند

بوکان

تربت حیدریه

پیرانشهر

جیرفت

خوی

زاهدان

سیرجان

شیروان

فسا

قوچان

گچساران

کازرون

ماکو

مرند

لار

یاسوج